Yükleniyor... Lütfen Bekleyin...

SatıcılarTelefon Dinleme Programı

Telefon Dinleme Programı Telefon Dinleme Programı Telefon Dinleme Programı Telefon Dinleme Programı

Haber Listemiz


YASAL UYARI

YASAL UYARI OKUYUN :

Yapilan tüm alisverislerde müsterilerimiz bu sartlari kabul etmis sayilir.

Bu yazılım masum kişilerin yasal haklarını ihlal etmek amacıyla kullanılmamalıdır dolayısıyla IMEI numarasını bize göndermeniz telefonu veya programı satın alanın denetiminizde olduğunun kanıtı sayılacaktır.

Casus Telefon yazılımının gizli bilgi edinme amaçlı olarak kullanımına ilişkin ilgili ülke içerisinde yürürlükte olan tüm yasaları anlamak ve bunlara uymak Casus telefon kullanıcısının sorumluluğundadır. Eğer casus telefon kullanacağınız amaç ile ilgili herhangi bir şüpheniz varsa casus telefon u kullanmadan önce bir hukuk bürosundan hukuki danışmanlık alınız. Casus telefon programlarını satın almak ve kurmak suretiyle Casus telefon yazılımlarını hukuki olarak kullanılacağınızı beyan etmiş olursunuz. Diğer kişilerin SMS mesajlarına & diğer telefon aktivitelerine bağlanmak veya Casus telefon yazılımını bilgisi olmadan başka bir kişinin telefonuna yüklemek ülkenizde yasadışı bir faaliyet olarak kabul edilebilir.  www.telefondinlemeprogrami.net Casus telefon yazılımlarına bağlı herhangi bir kötüye kullanma veya zarardan türü herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük almamaktadır. Ülkedeki tüm kurallara uymak nihai kullanıcının sorumluluğu altındadır. Casus telefon yazılımlarından herhangi birini veya hepsini satın alıp kullanmakla işbu şartları kabul etmektesiniz.

www.telefondinlemeprogrami.net bu sitede reklamı yapılan ürün ve/veya teknolojinin kullanımına bağlı herhangi bir yasadışı faaliyetten sorumlu tutulamaz, ürünler üçüncü şahısların kişisel gizlilik haklarını veya gizli dinleme kanun veya yönetmeliklerini ihlal edecek şekilde elektronik haberleşmelere sızmak veya bunları önlemek amacıyla kullanılamaz
Telefon dinleme ve gizli dinleme bazı ülkelerde yasadışıdır. Hiçbir durumda şirketimiz bu ürünlerin uygunsuz kullanımından ötürü sorumluluk kabul etmeyecektir.
Ürün ve/veya teknolojilerinin, bunların kullanıldığı yargı alanının yasaları çerçevesinde çalıştırılması, bu ürün ve teknolojileri satın almış olan veya kullanan kişilerin sorumluluğundadır. Bu ürünlerin/teknolojilerin amaçlanan kullanımı üzerinde geçerli olan kanunların tefsiri için hukuki danışmanlık almak müşterinin münhasır sorumluluğundadır. Ürün ve Hizmetlerimizi satın almakla işbu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

KANUNI YÜKÜMLÜLÜK : Sitemizde satışı yapılmakta olan ürün ve cihazlarin kullanimi ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanim hallerinde (tehdit,şantaj ve kisilik haklarina tecavüz yoluyla menfaat saglamak vs.) dogabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullaniciya aittir. Bu tür uygulamalar ile sahislara yönelik kullanimlarin suç teskil edebilecegini hatirlatiriz. Bu tip uygulamalardan satici, saticilar sorumlu tutulamazlar. Alici, siparisi ile birlikte bu sartlari kabul etmis sayilir. Yeni 5237 sayili Türk Ceza Kanunu kisisel verilerin kaydedilmesini, izinsiz kullanilmasina iliskin bilgidir. Kisisel haklarin ihlal edilmesi halinde yürürlülüge girecek olan Türk Ceza Kanunu'nun 135,136,137,138 ve 139'uncu maddelerinin tam metni: Kisisel verilerin kaydedilmesi MADDE 135. (1) Hukuka aykiri olarak kisisel verileri kaydeden kimseye alti aydan üç yila kadar hapis cezasi verilir. (2) Kisilerin siyasî, felsefî veya dinî görüslerine, irkî kökenlerine; hukuka aykiri olarak ahlâkî egilimlerine, cinsel yasamlarina, saglik durumlarina veya sendikal baglantilarina iliskin bilgileri kisisel veri olarak kaydeden kimse, yukaridaki fikra hükmüne göre cezalandirilir. Verileri hukuka aykiri olarak verme veya ele geçirme MADDE 136. (1) Kisisel verileri, hukuka aykiri olarak bir baskasina veren, yayan veya ele geçiren kisi, bir yildan dört yila kadar hapis cezasi ile cezalandirilir. Nitelikli hâller MADDE 137. (1) Yukaridaki maddelerde tanimlanan suçlarin; a) Kamu görevlisi tarafindan ve görevinin verdigi yetki kötüye kullanilmak suretiyle, b) Belli bir meslek ve sanatin sagladigi kolayliktan yararlanmak suretiyle, Islenmesi hâlinde, verilecek ceza yari oraninda artirilir. Verileri yok etmeme MADDE 138. (1) Kanunlarin belirledigi sürelerin geçmis olmasina karsin verileri sistem içinde yok etmekle yükümlü olanlara görevlerini yerine getirmediklerinde alti aydan bir yila kadar hapis cezasi verilir. Sikâyet MADDE 139. (1) Kisisel verilerin kaydedilmesi, verileri hukuka aykiri olarak verme veya ele geçirme ve verileri yok etmeme hariç, bu bölümde yer alan suçlarin sorusturulmasi ve kovusturulmasi sikâyete bağlıdır.


Satın aldıgınız her ürün aşağıdaki şartlar dahilinde firmamızın garantisi altındadır.
Geri alma garantili satmış olduğumuz ürünlerde,
Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ( kırılma çizilme hatalı kullanım vb. ) gibi hasarlarda ürün iadesi geri alınmaz.
Sipariş verip ödemenizi yapsanız bile vazgeçmek isterseniz ürünü 7 gün içerisinde geri iade edebilirsiniz.

Almış olduğunuz ürününün kargo ambalajını açmadan,tahrip etmeden,bozmadan, ürünü
kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, siparişnumarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
Teslim aldığınız ürün Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin
iadesi kabul edilmeyecektir.
Ürünü aldığınız şekli ile iade etmeniz gerekmektedir.

Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ( kırılma çizilme vb. )kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü
teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine
getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ürünün arızalı çıkması durumunda aynı şartlarda ürünü en geç teslim aldıktan bir gün sonra bize iade edebilirsiniz. Kasıtlı olduğu veya kullanıcı hatası tespit edilen durumlarda ürün iadesi yapılmaz.
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını tazminle yükümlüdür.
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade
edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün
bedeli Kargo masrafları ve diğer giderler düşüldükten sonra iade edilir.
Ürünlerin hatali kullanilisi sonucu dogabilecek zararlardan telefondinlemeprogrami.net sorumlu degildir.
Toptan satışlarda arızalı ürün harici geri iade alınmaz.
Ürünlerimiz nakit satılmaktadır, ödeme yapılmayan hiç bir ürün gönderilmez.
Tüm işlemler için kargo ücretleri müşteriye aittir.