Yükleniyor... Lütfen Bekleyin...

SatıcılarTelefon Dinleme Programı

Telefon Dinleme Programı Telefon Dinleme Programı Telefon Dinleme Programı Telefon Dinleme Programı

Haber Listemiz


SSS

Casus Telefon Programı Nedir

Tüm casus telefonlar  programı  yüklediğiniz telefonunun bulunduğu ortamı 24 saat dinlemenizi sağlar.Yazılım uyumlu herhangi bir telefona yüklendiği anda itibaren ve  tamamen gizli çalışır  ve asla menude görünmez.Yazılım arka planda çalışırken yani ( Backround)'da  sizin tek yapmanız gereken önceden  belirlediğiniz bir numaradan casus telefonu, dinlemek için aramak olacaktır. Siz her aradığınızda mikrofon tamamen sessizce açılır ve telefonun yakınındaki konuşmalar telefonu kullanan kişi tarafından asla fark edilmeden dinlenir. Yüklemesi ve kullanımı oldukça kolaydır.

Casus Telefonlar Nasıl Çalışır

Casus Telefon ve  Yazılımı, Takip Etmek İstediğiniz Telefonuna Yüklenen Bir Takip Yazılımıdır. Casus Telefon Yazılımını Cep Telefonuna Yüklemeniz Gerekmektedir.

Yükleme Tamamlandıktan Sonra Artık Cep Telefonu Sizin Gizli Bir Ajanınız Olur.

Böylece Çok Gizli Bir Şekilde Hedef Kişiyi Takip Edebilir, Gelen ve Giden Mesajları Gizli Bir Şekilde Okuyabilir, Bulunduğu Ortamı Ve Telefon Görüşmelerini Dinleyebilirsiniz.

Ayrıca Birebir Yer Tespiti, Sim Kart Takibi, Çağrı Takibi Ve Uzaktan Kontrol Takibini Yapmanızda Mümkün.

 

 

Casus Telefonlar Nerede Kullanılabilir

 

Casus telefon yazılımı uyumlu marka model telefonlara yüklenen sertifikalı bir casus yazılımdır.  Casus telefon çocuklarınızın arkadaş çevresini veya kötü  alışkanlıklarının olup olmadığını,  evinizdeki bakıcının dürüstlüğünü, eşiniz, sevgiliniz, veya evlenmek  üzere olduğunuz kişinin  hakkınızdaki düşüncelerini,  personelinizin veya ortağınızın  art niyetli olup olmadığını Telefon  Dinleme ile çok basit tespit edebilirsiniz.

 

Kredi Kartı İle Alışveriş Güvenlimi?

 

Kredi kartı ile internetten yapacağınız Alışveriş veya üyelik gibi işlemlerde , işlemi güvenli ortamda gerçekleşiyorsanız, bu alışverişten veya üyelik işleminden çekinmenize gerek yoktur. Sitemizde kredi Kartı İle Yapacağınız İşlemler 128 Bit SSL Güvenliğiyle . Dünyada ki En Güvenli Sanal Pos Uygulamasıdır. Bilgileriniz Sadece Sizinle Bankanız Arasında Gidip Gelir. 3. Şahısların Eline Geçmesi Söz Konusu Değildir. 


128 Bit SSL korumasıyla %100 Güvenilir Alışverişe Merhaba!!!

Kredi kartı ile internetten yapacağınız Alışveriş veya üyelik gibi işlemlerde , işlemi güvenli
ortamda gerçekleşiyorsanız, bu alışverişten veya üyelik işleminden çekinmenize gerek yoktur. İnternetten yapacağınız alışverişlerinizde Kredi Kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatınızda ödeme yaparken Kredi Kartı bir başkasına verdiğinizde Kredi Kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır. Oysa elektronik ticarette site ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgilerinşifrelenerek aktarılması esasına dayanan güvenlik sistemleri sayesinde bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda kullanılabilmesi önlenir. Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olur. İnternet üzerinde bilinen sitelerden alışveriş yapmanız, fiziksel hayatınızda yaptığınız alışverişlerden çok daha güvenli.


Firmamız , Kredi kartı ile Ürün Alımı işlemi yapan Kredi Kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. İlk defa alışveriş yapan kullanıcıların finansal bilgileri doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair bilgi, alışverişi yapan kullanıcıya aktarılır. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse Kredi Kartı sahibi ile irtibata geçilmektedir.

Sitemizde Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapısı Sanal POS sistemini kullanmaktadır. Alışverişiniz sırasında kullanılan Kredi Kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Globalsing protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde Alışveriş İşlemi devam eder.Sitemizde Kredi Kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmaz
 bu sebeplede alışverişleriniz ikinci kez tahsil edilemez. Firmamız kişiden habersiz ikinci kez işlem gerçekleştirmez / gerçekleştiremez. Ödeme Yap linki ile girdiğiniz Kredi Kartı bilgileri Bankaya gönderilir ve işleminizin gerçekleştirilmesi için onay alınır. Ödeme yaptığınız adımı takiben, onaylanıp/onaylanmadığına dair bilgi ekranı karşınıza çıkar.


İyi Alışverişler.